Kontakt


x

Erika Byman
Delägare
Auktoriserad
Redovisningskonsult SRF

Telefon: 026-280 53 91
Mobil: 070-511 10 68
erika.byman@redeko.net


Erika Byman
Delägare
Aukt. Redovisningskonsult SRF

x

Mona Ljung
Delägare
Auktoriserad
Redovisningskonsult SRF

Telefon: 026-18 47 20
Mobil: 070-655 83 24
mona.ljung@redeko.net


Mona Ljung
Delägare
Aukt. Redovisningskonsult SRF

x

Gunilla Noreng
Kontorschef
Auktoriserad
Redovisningskonsult SRF

Telefon: 026-280 53 90
Mobil: 070-659 36 36
gunilla.noreng@redeko.net


Gunilla Noreng
Kontorschef
Aukt. Redovisningskonsult SRF

x

Angela Backström Borbos
Auktoriserad
Redovisningskonsult SRF

Telefon: 026-280 53 92
Mobil: 070-242 02 22
angela.backstrom@redeko.net


Angela Backström Borbos
Aukt. Redovisningskonsult SRF

x

Petra Skogberg
Auktoriserad
Redovisningskonsult SRF

Telefon: 026-280 53 89
petra.skogberg@redeko.net


Petra Skogberg
Aukt. Redovisningskonsult SRF

x

Tuija Nedeljkovic
Redovisningskonsult

Telefon: 026-280 53 81
tuija.nedeljkovic@redeko.net


Tuija Nedeljkovic
Redovisningskonsult

x

Annika Löfgren
Redovisningskonsult

Telefon: 026-280 53 87
annika.lofgren@redeko.net


Annika Löfgren
Redovisningskonsult

x

Monica Hemström
Redovisningskonsult

Telefon: 026-280 53 83
monica.hemstrom@redeko.net


Monica Hemström
Redovisningskonsult

x

Anna-Karin Östling
Redovisningskonsult

Telefon: 026-280 53 88
anna-karin.ostling@redeko.net


Anna-Karin Östling
Redovisningskonsult

x

Kristin Jacobsson
Redovisningskonsult och
Auktoriserad lönekonsult

Telefon: 026-280 53 85
kristin.jacobsson@redeko.net


Kristin Jacobsson
Redovisningskonsult och Aukt. lönekonsult

x

Elin Bergshem
Auktoriserad
Redovisningskonsult SRF

Telefon: 026-280 53 94
elin.bergshem@redeko.net


Elin Bergshem
Aukt. Redovisningskonsult SRF

x

Sara Järnkvist
Redovisningskonsult

Telefon: 026-280 53 93
sara.jarnkvist@redeko.net


Sara Järnkvist
Redovisningskonsult

x

Carina Sjödén
Redovisnings
och lönekonsult

Telefon: 026-280 53 95
carina.sjoden@redeko.net


Carina Sjödén
Redovisnings och lönekonsult

x

Julia Lindgren
Redovisningskonsult

julia.lindgren@redeko.net


Julia Lindgren
Redovisningskonsult

x

Anna-Lena Carlsson
Redovisningskonsult/Reception

Telefon: 026-280 53 96
anna-lena.carlsson@redeko.net


Anna-Lena Carlsson
Redovisningskonsult/Reception

Här hittar du oss

Måndag – torsdag kl. 8–16
Lunchstängt kl. 12–13
Fredag kl. 8–12

Norra Strandgatan 9
803 20 Gävle
info@redeko.net
026-66 05 25 växel

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

Hör gärna av dig till oss!